Black Mirror: Bandersnatch İnteraktif Film Deneyimi

Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch aylar süren dedikoduların ardından 28 Aralık’ta piyasaya çıkarıldı. Kendi maceranı kendin seç sloganıyla yayın hayatına başlayan Black Mirror: Bandersnatch izleyicilere interaktif bir film deneyimi sunuyor.

black-mirror

Drama, macera ve bilim kurgu türünde her bölümde farklı konular işleyen Black Mirror dizisinin yaratıcısı Charlie Brooker bu kez yepyeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. 2011 yılında yayına başlayan Black Mirror 19 bölüm ile sona erdi. Ama dizinin bölümleri hala Black Mirror hayranlarının aklından çıkmıyor. Durum böyle olunca Black Mirror hayranlarının merakla beklediği Black Mirror: Bandersnatch günlerdir gündemden düşmüyor.

Black Mirror: Bandersnatch

Netflix tarafından yayınlanan Black Mirror: Bandersnatch izleyicilerin verdikleri kararlara göre değişen beş farklı sona sahip. Verilen kararlara göre filmin süresi 40 ile 90 dakika arasında değişiyor.

Black Mirror: Bandersnatch oldukça farklı konseptiyle Netflix üye sayısının artışına neden olacak gibi görünüyor. Sırf Black Mirror: Bandersnatch izlemek için bir aylık ücretsiz deneme süresini başlatanların sayısı şimdiden arttı bile.

Bakalım Black Mirror: Bandersnatch geleceğin eğlence sektörünü nasıl şekillendirecek hep birlikte göreceğiz.