Erkekleri Aşık Eden 10 Özellik

Neden bazı kızlar diğer kızlara göre erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor hiç merak ettiniz mi? Birçoğunuz buna tabii ki güzel oldukları için diyebilirsiniz. Güzel olmak elbette önemli bir faktör ama onun her şey olmadığını bilmelisiniz. Çevrenizde güzel olmamasına rağmen birçok erkeğin ilgisini çeken kızlar görmüşsünüzdür. Peki güzel veya çirkin fark etmeksizin erkekleri kendilerine aşık eden bu kızları diğer kızlardan ayıran özellikler ne olabilir? İşte o özellikler:

1. Yüksek Duygusal Zeka

Duygusal zekası yüksek olan kızlar doğru zamanda doğru şeyleri söyleyen ve yerine göre davranış sergileyen kızlardır. Bu özellik erkeklerin çok ilgisini çeker. Çünkü onların motivasyona ihtiyaçları olduklarında böyle kızlar onları cesaretlendirecek şeyler söylerler. Bu da erkekleri aşık eden en önemli nedenlerdendir.

2. Sıklıkla Gülümsemek

Erkekler kızların gülümsemesine deli olurlar. Bu yüzden gülümseme çok önemlidir. Onunla buluştuğunuz zamanlarda daha sık gülümsemeye özen gösterin. Tabii ki bunu yaparken kendinizi olur olmaz şeylere gülmeye zorlamayın. Böyle yaparsanız yapmacık bulunabilirsiniz. Gülümsemeniz gerçek olmalıdır. Gerçek bir gülümseme onunla çok mutlu olduğunuzu gösteren bir şeydir. Mutlu olduğunuzu hisseden erkek kendini önemli hissedecek ve size aşık olacaktır.

3. Güzel Giyinmek

Erkekler güzel giyinen kızlara bayılırlar. Bunun avantajını kullanın ve onunla buluşacağınız zaman giyiminize son derece özen gösterin. Vücut tipinize göre giyinmeyi bilin. Sizi hangi kıyafetin zayıf hangisinin kilolu gösterdiğini bilin ve buna göre giyinin. Renk seçiminizi de yüzünüze yakışan renklerden yana kullanın.

4. Tamamen Ona Ait Olduğunu Belli Etmemek

Onu çok sevseniz ve çok isteseniz bile tamamen ona ait olduğunuzu belli etmeyin. Her zaman sizi avucunun içinde bilmesin. Gerektiğinde terk edilebileceği korkusunu ona vermelisiniz. Böyle olunca daha kıymetli olacağınıza emin olabilirsiniz. Çünkü eğer bir erkeğe ben tamamen sana aitim senden başkasıyla olamam imajını verirseniz bir gün mutlaka terk edileceğinizi bilmelisiniz.

5. Güzel Kokmak

Onunla buluştunuz ve artık eve gitme vaktiniz geldi. Vedalaştıktan sonra arkanızda güzel ve hoş bir koku bırakmak istemez misiniz? O halde teninize uyan doğru parfümü bulun. Onu bulduğunuzda ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız. Çünkü erkekler gerçekten kokuya aşık oluyorlar.

6. Tartışmayı Kaybetmemek

Onunla bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda tartışmaktan sakın çekinmeyin. Tüm argümanlarınızı sunun ve o tartışmayı asla kaybetmeyin. Tartışmayı kazanmanın bir zeka göstergesi olduğunu ve erkeklerin zeki kızlara bayıldığını unutmayın.

7. Yargılayıcı Olmamak

Onda hoşlanmadığınız bir şey olduğunda görüşlerinizi dile getirebilirsiniz ama bunu yaparken yargılayıcı olmamalısınız. Özellikle onu aşağılayıcı şekilde kesinlikle konuşmamalısınız. Olumsuz bir görüşünüz olabilir ama bunu paylaşırken kaba olmamaya dikkat etmelisiniz.

8. Yaramaz Olmak

Yaramaz bir kız erkeklerin kolayca ilgisini çekebilir. Yaramaz bir kız olmaktan kastımız onunla buluştuğunuz zaman yakın oturmaya çalışmak. Onunla yan yana olmaktan mutlu olduğunuzu ona hissettirmelisiniz. Bunu da en iyi ona yakın davranarak yapabilirsiniz.

9. Herhangi Bir Şey Hakkında Tutkulu Olmak

Bir hobinizin olması veya ona tutkuyla bağlı olmanız erkekleri etkiler. Hele bir de sörf yapmak, golf oynamak gibi havalı bir hobiniz varsa erkekleri aşık etmemek elinizde olmayacak.

10. Başkalarına Karşı Nazik Olmak

Başkalarına karşı nazik olmak sadece bir erkeği aşık etmek için değil insan olmak için de en önemli özelliklerden biridir. Herkese karşı nazik olmalısınız. Bunu sadece onun için değil insanlık için yapmalısınız.

Evet kızlar erkekleri size aşık edecek özellikleri sıraladık. Şimdi tercih sizin. Bu özelliklere sahip olup onları kendinize aşık etmek mi istiyorsunuz yoksa beni olduğum gibi kabul etsin mi diyorsunuz?